küçük logo

İmtiyaz Sahibi ve Genel Müdür  / General Manager and Grantee
Oğuzhan KARTAL– oguzhan@teknoter.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Hatice KARTAL – hatice@teknoter.com

Editörler / Editors

Orhan Veli KARTAL – orhanveli@teknoter.com
Zeki KARTAL – zeki@teknoter.com
Oğuzhan KARTAL – oguzhan@teknoter.com
Tuana Lina KARTAL – lina@teknoter.com
Hatice KARTAL – hatice@teknoter.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ömer Faruk KAPKAPÇI– omer@teknoter.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Mali Müşavir / Financial Advisor

Reklam / Advertise
Oğuzhan KARTAL – reklam@teknoter.com

Adres
Merkez Mah. GMK Bulvarı No:206 -Yenişehir– MERSİN

Telefon
+90 (533) 507 3327

E-Mail
info@teknoter.com

Yazılım ve Sistem Yönetimi
Wordpress 4.9.1 Altyapısı ve Teknoter Teması ile Web Sitemiz Yönetilmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2014 teknoter.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları teknoter.com’a aittir. teknoter.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar teknoter.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.teknoter.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. teknoter.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the teknoter.com. However, sometimes the teknoter.com uses third parties to process your information. Teknoter.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the teknoter.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the teknoter.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the teknoter.com and its services. When you use teknoter.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the teknoter.com cookies section of our full Privacy Policy.

Bir format seç
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Özel Caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds