Tanınan Analiste Nazaran Bu 8 Altcoin Patlama Yapabilir


Altcoin Daily kurucusu ve kripto para trader’ı Austin Arnold, bu yıl patlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği 8 altcoin projesini açıklıyor.

Arnold’un listesinin başında lider akıllı platformu Ethereum (ETH) bulunuyor. Tüccar, Ethereum arzının% 2’sinin tek bir günde borsalardan çekildiğini gösteren ViewBase’den gönderilere dikkat çekiyor. Bu Yatırımcıların ETH’yi özel cüzdanlara taşıdığının bir işareti.

Arnold’un radarında, üç mavi çip (doğal karlılık mekanizmalarına sahip, finansal olarak kullanılan varlıkları için kullanılan kavram) merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi yer alıyor. Kripto para stratejisti, son birkaç ayda DeFi’da kilitlenen toplam değer yükselirken, eşler arası borç verme protokolü Aave söylüyor’yi, ödünç alma ve ödünç verme platformu Compound’ı (COMP) ve stablecoin yönetişim token’ı Maker’ı (MKR) takip yapma.

“DeFi borç verme platformları, son üç ayda kilitlenen toplam değerlerine 6. 32 milyar dolar ekledi. Bu haberlerin henüz henüz tam zamanların en yüksek düzeyde olmasa, gerçek faydaya, yaptıkları işleve bir göz de, onun ay büyüyorlar. Aslında, özellikle Maker için, Maker DAO bir hafta içinde% 127 artışla ilk 10 en aktif DApp arasında yer alıyor. Maker DAO’nun kullanıcıları ve hacmi de arttı, yedi günlük% 7, yedi günlük iş hacmi% 70 arttı. ”

Beşinci twitter, Arnold’un şu anda son derece dikkat çekici olduğunu söylediği Ethereum (ETH) rakibi Polkadot (DOT) yer alıyor.

“DOT, bu döngünün en sıcak paralarından biri… Kısa vadede, ara vadede Polkadot’un yükselmeye devam etmesini bekliyorum. ”

Altıncı Twitter, Compound tabanlı kredi ve ödünç alma DApp’i Cream Finance (CREAM) yer alıyor. Arnold, Cream’in DApp için çok büyük olma potansiyeli sahip yeni bir şekerliğe sahip olduğunu belirtiyor.

“Şuna bir bak. The Cream Finance projesi, Iron Bank özelliğinin ortaya çıkacağını duyurdu… [Cream’s Iron Bank], kurumsal borcun bir merkeziyetsiz finans eşde yaratma girişimidir. Perşembe günü yayımlanan duyuru, 70 milyar dolar değerindeki geleneksel finans alanında eşler arası borç verme piyasasının, ödenmemiş kredilerde 10 trilyon dolar olan kurumsal kredi dünyasında nasıl sönük kaldığını açıklıyor…

Peki neden önemli? Çünkü faiz oranlarının sıfır veya negatif olduğu bir dünyada, Cream Finance’te harika bir getiri elde edebilirsiniz. ”

Yedi numarada, getiri toplayıcı platformu olan hasılat platformu. finans (YFI) yer alıyor. Arnold, YFI’nin hükümleri için yeni bir teklif ortaya koyduğu gibi yükselmeye başladığını söylüyor.

Sekiz numarada, Arnold’un listeye dahil olabilecek ancak neden devredilen devralmayı unuttuğunu söylediği blokzinciri ölçeklenebilirlik platformu Matic Network (MATIC) yer alıyor.

Arnold’un listesindeki son kripto para ise Bitcoin (BTC). Kripto para trader’ı, BTC’nin mevcut fiyat seviyesiyle hala “hayat değiştiren servet” için harika bir alım olduğunu söylüyor:

Burada aptallık etmeyelim. Bitcoin (BTC) internet altınıdır tam anlamıyla. Bu paranın ne yaptığına bir bakın ve sadece bir tane var. Bitcoin, başka bir şüpheciyi inanana dönüştürebilir. Milyarder Yatırımcı Howard Marks, şüpheci bakış açısını değiştirmesi kabul ediyor. Başka bir milyarder benzer şekilde hissediyor? ”