Paribu’da Taraftar Token Hacmi 3 Milyar TL’yi Aştı


Kasım ayından bu yana Paribu’da işlem gören Galatasaray ($ GAL), Trabzonspor ($ TRA), Juventus ($ JUV) ve Paris Saint-Germain ($ PSG) taraftar token’ları toplam 3,1 milyar TL işlem hacmine ulaştı

Yarının dünyasını kullanıcılarıyla buluşturan, hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti Sunan Paribu’da, taraftar token’ları işlem görmeye devam ediyor. Socios iş birliğiyle Paribu’da dönüşüm Galatasaray ($ GAL), Trabzonspor ($ TRA), Juventus ($ JUV) ve Paris Saint-Germain ($ PSG) taraftar token’ları bugüne kadar 3,1 milyar TL işlem hacmine ulaştı.

Türkiye’de “ Paribu’da işlem gören taraftar token’larına karşı büyük ilgi devam ediyor. Paribu’da dönem taraftar token’larının seyircilerin statlara gidemediği bu futbol kulüplerine sağlam bir katkı sağladığını söyleyen Paribu CEO’su Yasin Oral, “Amacımız, taraftarların kulüplerde daha fazla rol oynamasına ve kulüplerin de bu projeyle gelir elde etmelerine aracı olmak. Sadece Türkiye değil, Avrupa takımlarının da taraftar token’larını listeleyerek taraftarların Avrupa kulüpleriyle de iletişimini sağlıyoruz ” dedi.

Kripto para kullanımının taraftarlar ve taraf arasındaki bağı güçlendirdiğini vurgulayan Oral, taraftar token sahiplerinin kulüplerin maliye avantajlarından da yararlandığını hatırlattı.

Yarının Taraftarları Taraftar Token ile Takımında Söz Sahibi Oluyor

Taraftar token’ları taraftarlara kulüpler tarafından sağlanan özel hak sağlanmasına olanak tanıyor. Taraftar token’ı grupları kulüpler sözlü olan taraftar oylamalarında oy kullanma imkânının yanı sıra VIP maç yapma ve imzalı forma gibi ödüller kazanabilecek.

7/24 kripto para işlemi yapmanın mümkün olduğu Paribu’da yapma Türk lirası ile göndermek taraftar token’ı alıp satabiliyor. İşlemler “Kolay Al / Sat” seçeneği üzerinden sadece miktar belirlenerek tek adımda da yapılabiliyor. Taraftar token’larının yanı sıra Paribu’nun kripto para listesi genişlemeye Avalanche, Maker ve Polkadot ile devam ediyor. Temel ve teknik arama incelemek kriterlere uygun olanları listeleyen Paribu’da Bitcoin dahil 29 kripto para birimi işlem görüyor.

Taraftar token’larına hemen ulaşmak ve daha fazla bilgi almak için www. paribu. com adresini kullanabilirsiniz.

Paribu Hakkında

2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde sağlanan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kripto para işlemi ve TL yatırma işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www. paribu. com adresini kullanabilirsiniz.