Grayscale Bu 6 Altcoin İçin Yeni Fon Başlatabilir


Lider dijital kişi yöneticisi Grayscale, Chainlink (LINK) ve Tezos (XTZ) gibi önde gelen altcoin’lerin de dahil olduğu 6 altcoin için yeni fon hazır olabilir olabilir.

Bir The Block haberine göre, geçtiğimiz aylarda Grayscale’in yasal temsilcisi olan Delaware Trust Company, Chainlink (LINK), Tezos (XTZ), Basic Attention Token (BAT), Decentraland (MANA), Livepeer (LPT) ve Filecoin (FIL) için başvuruda bulundu. Ekim ayında Filecoin (FIL) başvurusu dışındaki diğer tüm başvurular Aralık ayında yapıldı.

Grayscale Investments CEO’su Michael Sonnenshein ise, Grayscale’in bazen bu türden başvurular yaptığını bu yeni başvurunun her zaman o yaptığı sürmekle sonuçlanmadığını söyledi:

“Grayscale her zaman Yatırımcı taleplerini karşılayan ürünler sunmak için harcamak arar. Ara sıra rezervasyon başvurusu yaparız, ancak bu yeni bir suyla güneşleneceğimiz güneşlenmez. Grayscale, yeni ürünler sunduğunda bunu duyurdu ve duyurmaya da devam edecek. ”

Gri tonlamalı, 25 milyar dolardan fazla olmayan yöneten dünyanın en büyük dijital yöneticisidir. Şirketin Bitcoin (BTC) fonu, 21 milyar para aşan değeriyle, şirketin yönetimi altında olan miktarın aslan payını oluşturuyor.