DAO Maker’ın Token’ı DAO, 2 Büyük Borsada Listelendi!


Önemli teknoloji firmalarından olan DAO Maker, geçtiğimiz haftalarda kendi yerel jetonunu duyurmuştu. DAO Maker’ın token’ı bugün 2 önemli kripto para borsasında listelendi.

DAO Maker (DAO) token’ını benimseyen ilk borsalar arasında Kucoin ve Gate Exchange yer aldı. DAO Maker, bugün DAO / USDT ve DAO / BTC çiftleriyle Kucoin’de satışa sunuldu. Gate Exchange’de ise DAO / USDT, DAO / ETH ve DAO / BTC çiftleriyle alım satıma açıldı.

https: // twitter. com / The DaoMaker / durum / 1359080819999047683

DAO Maker, listelenmenin ardından şu açıklamayı yaptı:

“DAO token için harika bir lansman, herkese teşekkür ederiz. Artık Kucoin ve Gate’de DAO ile ticaret yapabilirsiniz.

500.000 DAO yakıldı

Yakılan token’ların değeri 2. 000. 000 USD’ye ulaştı

İlk saatte 5. 000. 000’in üzerinde hacim oluştu.

Daha iyi şeyler gelecek. ”

DAO Maker yazının yazıldığı mesaj Coingecko bakma göre 1. 91 do işlem görüyordu. Öte yandan kripto para birimi Coingecko’da en çok aranılan kripto paralar arasında yer alıyor.

DAO Maker Nedir?

2018’den beri kendi kendini finanse eden DAO Maker, artık kripto para birimi çevrilir ve yaygın bağlantılı isimlerden biri haline geldi. Firma endüstri liderlerine teknoloji ürünler, uyum çözümleri, kaynak yaratma ve stratejik anlamında destek sunuyor.

DAO Maker, blockchain teknolojisine destek köklü bir danışmanlık ve yazılım sağlayıcısı. LTO Network, Elrond Network, Harmony Protocol, AVA Labs, 2key Network, Injective Protocol, Orion Protocol, NEM ve DEFI Unicorn Open Predict gibi projeler güvenilir müşterileri arasında yer alıyor.