Chainlink (LINK), Mogul’un Finansman Enstrümanı Olacak


Film finansman startup’ı Mogul, Chainlink’in (LINK) ilk versiyonunu kâr dağıtımında şeffaflık için kullanacak.

Film finansman startup’ı Mogul, Chainlink ile iş birliği konusunda anlaştı. Chainlink altyapısı kullanılacak başlangıç, fiyat ve yayıncılık konusunda işlem yapacak.

Mogul Chainlink Sistemini Platformuna Entegre Etti

Mogul’un Chainlink entegrasyonu, yazılımın ilk ayağında gerçekleşecek. Chainlink ile iş birliğindeki nedenler eşit denetim, Yatırımcılar arasında eşit temettü dağıtımı ve gerçek zamanlı ETH / USDC işlem için dolar tabanlı ödemeler olarak nitelendiriliyor.

Mogul, film endüstrisinin yaşadığı sorunları hedefliyor. Proje ekibine göre, blockchain standardizasyon, şeffaflık ve maliyetler için avantaj. Mogul, STARS token’ları ile dönüş oy verme ve ödül dağıtımını sağlamayı hedefliyor. Ayrıca, operasyonları için uygulama içi ödeme sistemi geliştirdiler.

Mogul Prodüksiyon’un kurucu ortağı David Cormican, yeni entegrasyonun film finansmanı, kullanıcı tecrübesi ve sanat lehine olacağına inanıyor. Cormican’a göre Chainlink entegrasyonu, Gizlilikle şeffaflığı bağlanacak.

Tahsilat Hesap Yöneticisi (CAM) Tanıtılıyor

Film finansmanı zorluğu Koleksiyon Hesap Yöneticisi (CAM), film prodüksiyonunda üçüncü parti denetçi olarak biliniyor.

Chainlink (LINK) tarafından sağlanan blockchain oracle’ları, CAM satın akıllı sözleşmelerde yayınlamak ve adil ve merkezi olmayan bir şekilde ödemeleri sağlamak için gerekiyor.

Mogul ile birlikte Chainlink (LINK) oracle’ları için daha fazla kullanım daha fazla potansiyel yatırımcıları olabilir, rastgeleliğin (VRF) bilet sahibi tabanlarına ve tamamen şeffaf ve merkezi olmayan bir film prodüksiyon oluşturmak için blok zincirinde gezinti yayın yapmak teklifler içerir.