Cardano (ADA) Yükselişini Sürdürüyor, XRP’yi Geçerek 4. Sıraya Yerleşti! Yükselişin başlat


Cardano (ADA), son 24 saat sert bir yükseliş yaşayarak piyasa değeri bakımından 4. en büyük kripto para birimi haline geldi.

Popüler kripto para birimi ADA, CoinMarketCap göre göre son 24 saatte% 27. 39, oğlum 7 günde ise% 97. 20’den yükseldi. ADA dün geceki sert yükselişinden sonra başarma başarısı XRP’yi geçmeyiarak 4. sıraya yerleşti. ADA’nın bir anda gerçekleştirdiği bu sert yükseliş hareketi kripto para biriminde heyecana ve şaşkınlığa neden oldu.

Cardano, tüm zamanların en yüksek 2018 Ocak ayında 1. 33 dolara ulaşarak belirlemişti. Şimdi birçok kripto para Yatırımcısı ve analisti ADA’nın 1 karma aşk bekliyor.

ADA Neden Artıyor?

Cardano’yu Shelley’den Goguen’e geçirmek için ayarlanan iki hard fork’tan biri olan Mary, 3 Şubat tarihinde gerçekleşti. Uzun süre beklenen hard fork, nihayet ağda merkezi olmayan finansmanın icadını açacak bir hareket olan Cardano’ya yerel rehin getirecek.

Mary hard fork, Cardano topluluğu hem de blockchain kullanan işletmeler ve kurumlar için yepyeni bir dünyasının son hali ile oldukça önemli bir güncelleme. Bu yükseltmeyle beraber Cardano test ağı etkili bir kelime olarak bir ağa dönüşecek ve değiştir Cardano zincirinde kendi token’larını düzenleyip dağıtabilecek.

Şubat ayının sonunda, aynı zamanda Cardano ana ağına da sunulacak ve blok zincirinin akıllı kreasyonunun yapımında açacak. Analistler ADA fiyatının artışının yükseldi bu olduğunu ifade ediyor.