Binance Trust Wallet Token’ı (TWT) Listeliyor


Dünyanın en popüler Bitcoin ve kripto para borsalarından biri olan Binance, Trust Wallet Token’ı (TWT) listeleyeceğini duyurdu.

Binance’in bugün yaptığı açıklamaya göre TSİ 11. 00 ile Trust Wallet Token (TWT) inovasyon bölgesinde (Innovation Zone) listelenecek ve TWT / BTC, TWT / BUSD ve TWT / USDT ticaret çiftleri için alım satıma açılacak. Kullanıcılar artık trade’e hazır olarak TWT yatırmaya başlayabilirler. Binance kullanıcılar için bir hatırlatma yapmak şu ifadeleri kullandı:

“Innovation Zone, daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer token’lardan daha yüksek risk oluşturması yeni, yeni token’ları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm neden Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddinin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web ziyaret etmeleri gerekir. Lütfen bu bölgedeki trade çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. ”

Binance’in açıklamasına göre TWT, normal riskten daha yüksek olan yeni bir token’dır ve bu muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına kalabilir: “Bu kadar lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, TWT’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. “

https: // twitter. com / binance / status / 1354293323553333249

Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

Trust Wallet, dönüşüm kripto para satın almalarına, saklamalarına, takas etmelerine ve kazanmalarına olanak tanıyan bir kripto para cüzdanıdır. Trust Wallet Token (TWT), Trust Wallet’ın yerel token’ıdır ve BEP-2 ve BEP-20 token standartlarında mevcuttur.