Analist: Bu Gelişmeler Ethereum’u (ETH) 10.000 Dolara Taşıyabilir


Fundstrat Global Advisors’tan bir analist ve Charlie Lee’nin meslektaşı David Grider, lider altcoin Ethereum’un 10. 500 dolarlık ulaşma şansının yüksek olduğunu söyledi. Bir U. Today haberine göre, bazı gelişmeler ETH’nin bu yükselişine temel oluşturabilir.

DeFi, ETH’yi 10. 500 Dolara Çıkarabilir

Grider’ın beklentisi mi Ethereum tabanlı finansal uygulamalara veya merkeziyetsiz finans (DeFi) yaş yüksek popülerlik düzeyine günleniyor.

Analistin bu fiyat tahmini için dayandığı bir diğer temel ise Ethereum 2. 0 güncellemesi. Bu güncelleme ile ağ, Visa ve Mastercard gibi devler aynı miktarlarda çok büyük işlemler gerçekleştirebilir hale gelecek.

Stratejist, 19 Ocak’ta Ethereum tabanlı DLT hesaplama bulut bulacağı geleceği ve ETH’nin “kripto para dünyasındaki en iyi risk / ödül yatırımı” olduğunu söyledi.

Ethereum ve Yeni Zirvesi

Lider altcoin bu yıl, 780 dolardan 1. 400 dolara doğru yükselerek% 91 artış gösterdi. 19 Ocak’ta Ethereum, Ocak 2018’in başlarında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerine çıktı ve 1. 439 dolarlık yükselerek yeni bir ATH belirledi.

Ethereum (ETH) yayın saati itibariyle 1. 307 dolar seviyesinden işlem görüyor.