Merakla Beklenen Akıllı Telefon LG 4Gc

Merakla Beklenen Akıllı Telefon LG 4Gc

33
0
PAYLAŞ

Teknolojinin önder isimlerinden biri olan LG, MWC 2015’te resmi şekilde tanıtımını yapmış olduğu yeni akıllı telefonu android işletim sistemli LG G4’ün Compact modelinin görüntüleri internette ortaya çıktı! LG G4c Akıllı Telefon Teknik Özellikleri?

Teknolojinin önder isimlerinden biri olan LG, MWC 2015’te resmi şekilde tanıtımını yapmış olduğu yeni akıllı telefonu android işletim sistemli LG G4’ün Compact modelinin görüntüleri internette ortaya çıktı!

lg-g4

LG G4c Akıllı Telefon Teknik Özellikleri

Teknolojinin liderlerinden bir tanesi olan LG, MWC 2015’te resmi şekilde tanıtımını yapmış olduğu yeni akıllı telefonu android işletim sistemli LG G4’ün Compact modelinin görüntüleri internette ortaya çıktı!

Teknolojinin önderlerinden LG şirketinin tasarlamış bulunduğu LG G4c’nin üst düzey donanımı ve gelişmiş kamera nitelikleri cihazın yoğun alaka görmesini elde etmiş ve ortaya Lansmandan kısa müddet sonrasında ise LG G4’ün mini modeli ile ilgili sızıntılar çıkmıştı. Bir web sitesinde yer verilen sızıntıya göre, LG G4c tahmin edileceği benzeri orta segment Android kullanıcılarına hitap edecek benzeri gözüküyor. Teknik nitelikleri arasında, Snapdragon 410 çip setine, 1 GB RAM’e, 5 inç büyüklüğünde 720P çözünürlüğünde 294 ppi kıymetli IPS ekrana, 2540 mAh kapasiteli bataryaya, 8 GB depolama hafızasına, 8 Megapiksel geri ve 5 Megapiksel Selfie odaklı ön kamera olacağı söyleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK