Google Fotoğraflar Uygulaması Yenilendi!

Google Fotoğraflar Uygulaması Yenilendi!

98
0
PAYLAŞ

Google, kullanıcıların fotoğraf depolama ve paylaşabilmeleri için hizmet verdiği “Fotoğraflar” bölümünde bir değişikliğe gitti. Yapılan güncellemeyle kullanıcıların Google Fotoğraflar uygulaması sayesinde içerisinde bulunan görsellerin ve videoların paylaşılması daha kolay hale getirildi.

google-fotograflar

Google, sürekli yeni özellikler dahil ettiği ve tasarımında değişiklikler yaptığı Fotoğraflar hizmetinde yine bir güncelleme yaptı. Kullanıcılar, eskiden Google Fotoğraflar‘daki bir görseli veya bir videoyu paylaşmak istediklerinde Facebook, Twitter ve Google+ gibi sosyal paylaşım sitelerinden birini seçmek veya ilgili görsel yada videonun linkini kopyalayarak onu kendileri manuel olarak paylaşıyordu. Güncellemeyle birlikte artık bu paylaşma durumu çok daha basit bir hal aldı.

Google Fotoğraf uygulamasında kullanıcılar paylaşmak istedikleri fotoğrafı yada videoyu; bunu kiminle paylaşacaklarına karar verip seçtiklerinde geriye kalan görsel yada videoyu Google Fotoğraflar hizmetinde bırakabilecekler. Ayrıca buna ek olarak paylaştığınız bir şeyi Google Fotoğraflar hizmetini kullanan diğer bir kişiye göndermek istediğinizde karşıdaki kişi sizden bir bildirim alacak, ancak hizmeti kullanmayan birisine, örnek olarak Windows işletim sistemine sahip bir telefon kullanan kişiye göndermek istediğinizde gönderdiğiniz şey SMS veya e-posta ile alıcıya ulaşacak.

Tüm bu yenilikleri içeren güncelleme Android, iOS ve web platformları üzerinden geçtiğimiz günlerde kullanıcıların hizmetine sunulmaya başladı bile. Eğer akıllı telefonunuzda bahsedilen bu yeniliklere sahip değilseniz mevcut Google Fotoğraflar uygulamanızı güncellemenizi tavsiye ederiz. Güncellemeye rağmen yine de görünmüyorsa bir süre beklemeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü uygulamanın bu güncellemesi bazı cihazlara henüz gelmedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK