REKLAM

REKLAM

TEKNOTER.COM’DA REKLAM

teknoter.com sürekli güncellenen dinamik içeriğiyle, özel inceleme ve dosyalarıyla teknoloji dünyasının nabzını yakından tutan bir sitedir. teknoter.com’da reklam vermek hedeflediğiniz kitleye yakından ulaşmanızı sağlayacaktır.

teknoter.com’da Reklam Seçenekleri

teknoter.com’da banner reklam, sponsorluk ve özel dosya sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

Banner Reklam
teknoter.com’un her sayfasında yer alan 970 piksel genişlikli üst banner, 300 x 250 genişlikli sağ sütun banner ve iç yazı sayfalarında, yazıların altında yer alan 336 x 280 genişlikli banner reklam alanlarını tanıtım için kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki reklam banner isteklerinizi de bize iletebilirsiniz.

Tanıtıcı Yazı
Herhangi bir ürün veya servisi teknoter.com sayesinde daha geniş kitlelere duyurmak mı istiyorsunuz? Sizin veya bizim hazırlayacağımız, içinde isteğinize göre düzenlenen sayıda bağlantı barındıran Tanıtıcı Yazı reklamlarla bu amacınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori Sponsorluğu
teknoter.com’da yer alan çeşitli yazı kategorilerinden markanız için uygun olana sponsor olabilirsiniz. Bu reklam modelinde kategori sayfası markanıza ait görsellerle zenginleştirilecek, kategori sizin markanızın adıyla birlikte anılacak.