KÜNYE

KÜNYE

logoİmtiyaz Sahibi / Grantee
Ozan Aktepe E-mail: oaktepe@teknoter.com
Editörler / Editors
Oğuzhan Kartal  E-mail: okartal@teknoter.com

Serhat Özdemir  E-mail: sozdemir@teknoter.com

Merve Kaya  E-mail: mkaya@teknoter.com

Zeynep Uygun  E-mail: zuygun@teknoter.com

Duran Ergişi  E-mail: dergisi@teknoter.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Orhan Aktepe  E-mail: oaktepe@teknoter.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Av. Neriman Gürdaş Ergüder E-mail: nerimangur@gmail.com

Mali Müşavir / financial advisor

Marini Haralambopulos  Email: Marini.Haralambopulos@rehau.com

Reklam /  Advertise

Reklam Sorumlusu
Ozan Aktepe E-mail: reklam@teknoter.com

TEKNOTER

E-Mail: info@teknoter.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Teknoter.com Lisanslı olarak WordPress Newsmag haber sistemi altyapısını kullanmaktadır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

teknoter.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.